З чим носити армійські черевики

Якщо в двох словах, то армійські черевики існують для того, щоб сміливо ходити по калюжах восени і не боятися, що ноги промокнуть. Про їх модну  складовоу читайте нижче.

Створені під час Першої світової війни для зручності солдатів, черевики почали свій модний шлях не з подіумів, а з вулиць Лондона і Нью-Йорка в 70-х роках минулого століття. Саме там юні прихильники контркультури носили армійські черевики, як символ бунту і свободи від нав’язаних догматів суспільства.

Британські моди і скінхеди, лондонські панки і прийшлі за ними альтернативні субкультури зробили цю взуття одним з найважливіших своїх атрибутів. Світ модних дизайнерів високої моди для армійських черевиків відкрили японські авангардисти:Рей Кавакубо з її Comme Des Garcons і Йоджі Ямамото.

Їх ідею підхопив мінімаліст Хельмут Ланг і радикальна Антверпенская шістка. Звичайно, більш наближені до гламуру модні будинки не відставали від модних експериментів своїх колег.

Так, Gucci і Prada представляли на тему “армійські черевики” свої більш жіночні і витончені фантазії.

Зараз, коли армійські черевики встигли стати ветеранами подіумів, не виникає проблем з їх вибором і створенням аутфітів. Вже давно не доводиться одягатися як подружка закоренілого рокера, щоб вийти на вулицю в таких черевиках. Вони універсальні, і якщо проявити трохи фантазії, то легко можна поєднувати їх з сукнями та спідницями.

Коментарі

Коментарів

Оцініть статтю, будь ласка!
ПоганоНе дужеМоже бутиДобреПрекрасно! (1 оцінили, середня: 5,00 з 5)
Loading...