Жіночі професії, котрі зводять чоловіків з розуму

Нещодавно американські вчені-сексологи провели дослідження, за підсумками якого визначили найсексуальнішу жіночу професію. В якості респондентів виступили чоловіки від 21 до 60 років. Результати виявилися вельми несподіваними.

П’яту сходинку віддали дівчатам-поліцейським. Не дивно: форма заводить не тільки представниць слабкої статі. А вже наручники і подібна атрибутика давно полонять чоловіків, які люблять експерименти в ліжку.

Четверту позицію займає професія тренера з фітнесу. Підтягнуті, спортивні та гнучкі жінки — що може бути краще? Спостерігати за ними в спортзалі одне задоволення і, звичайно, це не може не народжувати певного роду фантазій.

На третьому місці — покоївки. Тут, мабуть, позначається вплив фільмів для дорослих. Миленька красуня в короткій спідниці з фартушком і з пір’їною в руках — частий образ в картинах з рейтингом (18+).

Друга за популярністю професія — стюардеса. Строгий костюм, гладка зачіска, посмішка і готовність допомогти в будь-якій ситуації – ось, що зробило цю спеціальність сексуальною. Тим більше авіакомпанії воліють брати на борт тільки красивих і доглянутих дівчат.

Найбільш збудливою виявилася робота медсестри. Звичайно, найчастіше фантазії відрізняються від реальності. В лікарні або поліклініці ви навряд чи зустрінете красуню в короткому халатику і панчохах. Втім, мрії на те й мрії.

Коментарі

Коментарів

Оцініть статтю, будь ласка!
ПоганоНе дужеМоже бутиДобреПрекрасно! (1 оцінили, середня: 5,00 з 5)
Loading...